Studio Ludwig

Jest rok 1997. Iwon Ludwig – młoda, ambitna mistrzyni fryzjerstwa wraca do Polski, po 7 latach pobytu w Niemczech, gdzie uczyła się od najlepszych. Zaczyna od generalnego remontu zabytkowej kamienicy w Gliwicach, to tutaj powstanie Jej pierwsze Studio Fryzur. Iwona Ludwig wnosi w polskie fryzjerstwo powiew świata wielkiej mody i jak nikt potrafi połączyć trendy z ponadprzeciętną elegancją. Inspirują ją najlepsi John Galliano, Tom Ford, Madonna, malarka Tamara Lempicka… To Iwona Ludwig zapoczątkuje celebrycki status stylistów fryzur.

Na przestrzeni dwóch dekad Iwona Ludwig stała się marką. Jej studia zdobyły liczne nagrody i wyróżnienia – za jakość usług, inwestycję w młode talenty, niesamowitą atmosferę studiów i ich niepowtarzalną architekturę.

Studio Fryzur LUDWIG łączy w sobie od zawsze kunszt historycznego rzemiosła i nowoczesne technologie.

Precyzyjny, mistrzowsko przygotowany, otwarty na nowe trendy zespół pracuje od lat wyłącznie na sprawdzonych markach, w których ma Partnerów we wszystkich obszarach pielęgnowania, strzyżenia i układania włosów.

Ekologiczne, nowoczesne produkty, nowatorskie rytuały firm Kerastase i Joico oraz sprawdzony po wielokroć L’Oreal gwarantują pełnię profesjonalnego fryzjerstwa.

Indywidualnie dobierane formuły pielęgnacyjne przez Fryzjera-Doradcę przynoszą spektakularne efekty w postaci natychmiastowej metamorfozy włosów.

Nowe urządzenia w Salonie (typu Micro-Mist) potwierdzają wciąż najwyższą oryginalność i jakość usług Studia Fryzur LUDWIG , które mierzy swój rozwój poziomem zadowolenia i aspiracji Klientek i Klientów.

Zapraszamy do naszych Salonów na chwile całkowitego relaksu uwieńczone znakomitym samopoczuciem, doskonale dobraną fryzurą, kolorem i stylem według najlepszych europejskich i światowych wzorów.

Iwona Ludwig & Zespół